[lcalendar azp_mID="azp-0i2lvasoo92"][/lcalendar]

Detajet e listimit

Penthouse në shitje në kompleksin Fidanishtja🌱
Penthouse ka gjithsej sipërfaqe 157.1m2+61m2 terasë dhe posedon:
4 dhoma gjumi 》qëndrimi ditor 》kuzhinë 》 2 banjo
Na kontaktoni për më shumë info:
📲+383 48 444 471
Roinvest, një hap para.

Detajet

  • Property Id:8628
  • Sipërfaqja:218.1 m2
  • Dhomat e fjetjes:4
  • Banjo:2
  • Date:November 3, 2021
  • Tipi:Banesa
[cal_mortgage azp_mID="azp-v2dv2yv0kk"][/cal_mortgage][getintouch azp_mID="azp-kaihpkuizkp" el_class="box-widget-fixed-init"][/getintouch]