[lcalendar azp_mID="azp-0i2lvasoo92"][/lcalendar]

Detajet e listimit

Tokë 1.07 Hektar në shitje!📌
Ofrohet për shitje toka me sipërfaqe 1.07 Hektar, në Makresh të Epërm📍
Toka gjendet në një zonë tërheqëse(në mes të Restaurant Acorn dhe Lura), ku mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme biznesi.✅
Ka çasje të menjëhershme në rrugën kryesore, posedon vilë🏡 me 4 dhoma gjumi dhe mbi 800 trupa plantacion.🌲
Informohuni më shumë duke vizituar zyren tonë:
Apo, kontaktoni agjentin e autorizuar, Valton Myrtaj
📲+383 48 444 471

Detajet

  • Property Id:8638
  • Dhomat e fjetjes:4
  • Banjo:2
  • Date:November 3, 2021
[cal_mortgage azp_mID="azp-v2dv2yv0kk"][/cal_mortgage][getintouch azp_mID="azp-kaihpkuizkp" el_class="box-widget-fixed-init"][/getintouch]